پوشک بزرگسال چسبی جان پد سایز اکسترا اسمال xs

قیمت کالا : ۷,۰۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۲۷

پوشک چسبی جان پد سایز اکسترا اسمال

پوشک چسبی جان پد سایز اکسترا اسمال (خیلی کوچک) مناسب برای افراد با دور کمر 40 الی70 سانتی متر می باشد،این پوشک بیشترمناسب مصرف افراد نوجوان در سنین 6 تا 15 سال و وزن 25الی 50 کیلو است .

نوجوانانی که از شب ادراری رنج می برند می توانند با استفاده از این سایز پوشک چسبی جان پد این دوره را به راحتی پشت سر بگذارند تا سلامت خود را بازیابند.

پوشک چسبی جان پد با تولید این سایز محصول همچنین به کمک نوجوانان معلول آمده تا خود شخص و اطرافیان وی را از ناراحتی و استرس نجات دهد.

خصوصیات پوشک canped

پوشک جان پد  دارای کمربند پارچه ای محکمی می باشد که باعث فیت بودن پوشک می شود و اجازه نمی دهد مصرف کننده با تکان خوردن یا جابجایی پوشک ناراحت ویا اذیت شود.

پارچه های کناری این پوشک دارای لایه ی محافظ عبور هوا هستند که با عبور و مبادله ی هوا باعث تنفس پوست شده  ومانع از ایجاد خارش،سوزش و یا عرق سوز میشود.

قدرت جذب فوق العاده قوی این محصول باعث می شود رطوبت در کمترین زمان ممکن جذب پوشک شده و احساس رطوبت شخص مصرف کننده را اذیت نکند که همین امر آسایش و راحتی زیادی را به شخص منتقل می کند و از سوختگی و عفونت وی جلوگیری می کند.

در ساخت پوشک چسبی canped ازسیستم بلاک بو استفاده شده که بورا در خود حبس میکند و اجازه ی انتشار آن را در فضای اطراف نمی دهد.

پوشک canped چسبی

پوشک چسبی جان پدسایزخیلی کوچک همچنین با حبس کردن مایعات در خود و دارا بودن لایه ی پیشگیری در دور ران ها مانع از نشت مایعات به لبه های بیرونی پوشک می شود و خطر نشت را تا حد ممکن کاهش می دهد.

 پوشک بزرگسال جان پد همچنین با داشتن نشانگرتعویض به شخص مصرف کننده کمک می کند تابه راحتی قدرت جذب و رطوبت پوشک را حدس بزند، در واقع این نشانگر گزارش دهنده ی میزان رطوبت پوشک می باشد که با تغییر رنگ آن به راحتی می توان متوجه شد که وقت آن رسیده تا پوشک را تعویض کنیم .

پوشک چسبی جان پد با دارا بودن قابلیت توزیع مایع به صورت متعادل مانع از برجستگی پوشک می شود که همین امر به نوجوان اعتماد به نفس زیادی می دهد و ازخجالت کشیدن یا سرخوردگی وی جلوگیری می کند.

پوشک جان پد چسبی 

پوشک جان پد یا کن پد ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس کانادا میباشد که قدرت جذب مایعات تا 1200cc را داراست.

هر بسته پوشک چسبی جان پد سایز اکسترا اسمال حاوی 30 عدد پوشک می باشد که با توجه به تعداد وکیفیت بالای این محصول یکی از مقرون به صرفه ترین پوشک های چسبی موجود در بازار است و خرید این پوشک در واقع یک انتخاب اقتصادی به شمار می رود.

ویژگی های پوشک چسبی جان پد canped

 لایه ی جاذب آن که رطوبت و بو را جذب می کند و مانع از انتشاربو و نشت مایعات می گردد.

 توزیع مایعات به صورت متعادل در سطح پوشک که مانع از برجستگی پوشک و احساس رطوبت در شخص مصرف کننده می شود،دارای لایه ی جاذب تراکم یافته که باعث افزایش قدرت جذب مایعات می گردد.

لایه های پیگیری از نشت که اجازه ی عبور مایعات از لایه های پوشک را نمی دهد .

با قابلیت تنفس سطح جانبی منطقه که اجازه ی عبور هوا از لایه ها را می دهد و مانع از ایجاد عرق سوز،سوزش و خارش می شود.

چسب های جانبی پوشک که می توانند به صورت مکرر پیوند داده شوند بدون آنکه قابلیت چسبندگی خود را ازدست بدهند، این چسب ها کمک می کند تا پوشک بهتر روی بدن جای بگیرد.

نشانگر تعویض که در واقع گزارش دهنده ی میزان رطوبت داخلی است که با تغییر رنگ آن می توان به نزدیک شدن زمان تعویض پی برد.

 

_مراحل تعویض پوشک چسبی جان پد به شرح زیر است:

 1.پوشک را مطابق عکس بازکنید.

2.پوشک را مثل عکس میان پاها قرار دهید .

 3.چسب های جانبی پوشک که در قسمت پشتی قرار دارند را محکم کرده و به قسمت جلویی پوشک بچسبانید.

 برچسب ها:

 پوشک چسبی،پوشک چسبی بزرگسال،پوشک جان پد،پوشک بزرگسال،پوشک چسبی جان پد،پوشک canpedچسبی،canped extra small،پوشک چسبی سایزاکسترا اسمال،پوشک جان پد خیلی کوچک،کارخانه ی جان پد،نمایندگی جان پد،پوشک چسبی بزرگسال ارزان،خریدپوشک بزرگسالcanped،قیمت پوشک جان پد،قیمت پوشک چسبی بزرگسال،خرید عمده ی پوشک جان پد،خرید تعدادبالا پوشک چسبی،خرید پوشک بزرگسال ارزان،نمایندگیcanped،پوشک چسبی ارزان،خریدپوشک بزرگسال خیلی کوچک،پوشک نوجوان چسبی،پوشک مخصوص شب ادراری،پوشکcanpedنوجوان چسبی،پوشک چسبی شب ادراری کودکان،پوشک جان پد شب ادراری نوجوانان

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی جان پد سایز اکسترا اسمال xs سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید