پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز مدیوم(متوسط) 12تایی

قیمت کالا : ۸۶۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس محصول کشور ایران است و در دو سایز مختلف تولید و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است،بیمارانی که قادر به حرکت و استفاده از سرویس بهداشتی نیستند و یا سالمندانی که دچار بی اختیاری ادرارو مدفوع شده اند می توانند با استفاده از پوشک بزرگسال های چسبی پارادایس این مشکلات را به راحتی پذیرفته و آن ها را حل نمایند.

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس سایز مدیوم (متوسط) مناسب برای افراد با سایز کمر 80 الی 130 سانتی متر می باشد،هر بسته پوشک پارادایس حاوی 12 عدد پوشینه ی بی اختیاری می باشد.در هر کارتن پوشک چسبی پارادایس 6 بسته پوشک و یا به زبان ساده تر در هر کارتن 72 عدد پوشینه موجود است.

با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول،پوشک بزرگسال پارادایس در رده ی مقرون به صرفه ترین پوشک های موجود در بازار است،این پوشک به لحاظ کیفیت و قدرت جذب قابل مقایسه با پوشک های خارجی مثل:جولی،دافی و ایونی می باشد.

توده ی جاذب موجود در پوشک چسبی بزرگسال پارادایس تشکیل شده از ژل جاذب و الیاف پنبه ای می باشد که با کمک پودر سوپر جاذب به منظور جذب هرچه بیشتر و سریع تر مایعات و رطوبت داخلی پوشک می باشد،این پوشک با جذب قوی و سریع اجازه نمی دهد بیمار با احساس نم و رطوبت دچار آزردگی شود.

در هر طرف پوشک بزرگسال پارادایس 2 چسب و در مجموع 4 عدد چسب در ساخت این پوشک به کار رفته است ،این چسب ها قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارند که قابلیت تنظیم پوشک با سایز بدن بیمار و یا سالمند شما را فراهم می آورند،چسب های تعبیه شده در پوشک چسبی پارادایس امکان پیوند مکرر را دارند یعنی می توان چندین بار آن ها را جدا کرد و مجددا چسباند بدون آن که قدرت چسبندگی آن ها کم شود یا از بین برود.

در ساخت این محصول از نوارهای حامل کش در قسمت دور ران ها و پشت کمر استفاده گردیده که به منظور راحتی هرچه بیشتر مصرف کننده بسیار نرم و راحت هستند،لایه های زیرین و وریی متشکل از الیاف کتان بوده که با جذب بالای خود خشکی سطح پوشک را تامین می کنند.

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس با لایه های محافظ و منافذ هوا که جریان هوا را از خود عبور می دهند باعث تنفس پوست شده و همچنین گرمای داخلی پوشک پارادایس را خارج می کنند و از سوختگی و التهابات پوستی بیمار جلوگیری می کند،پوشک پارادایس با قابلیت توزیع مایع به صورت متعادل مانع از ایجاد برجستگی و صدا در زیر لباس می شود و این زمینه را برای بیمار فراهم می کند که در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند.

لایه ها و گاردهای فوق العاده قوی ضد نشت از نشت مایعات به لبه های بیرونی پوشک جلوگیری می کنند و استرس ناشی از نشت را در مصرف کننده به حداقل ممکن می رساند،این لایه ها همچنین توانایی کنترل و حبس بو را نیز دارا هستند و اجازه ی انتشار آن در محیط اطراف را نمی دهند.

این نماد درج شده بر روی بسته بندی پوشک بزرگسال چسبی پارادایس نشانگر این است که این پوشینه مناسب برای مصرف بانوان و آقایان می باشد.

نحوه ی نصب پوشک بزرگسال پارادایس به شرح زیر است:

1: پوشک کامل بزرگسالان را بدون باز کردن زبانه ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید.

2: شخص را به پهلو خوابانده و یک پای او را به صورت قائم قرار دهید سپس پوشک را بین دو پا طوری قرار دهید که چهار نوار چسب در پشت شخص قرار گیرد.

3: شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشک کامل بزرگسالان را کاملا باز کنید.

   4: چسب های پشت را در هر دو سمت ثابت کنید تا مناسب و راحت یاشند.

  5: ابتدا چسب های پایین و سپس چسب های بالا را به سمت پایین جهت تناسب بهتر با فرم بدن بچسبانید.

6: تنظیماتی حاصل نمایید که لبه های کوتاه در قسمت پشتی و ناحیه کشاله ران در پوست فرو نروند و باعث آزار نباشند.

 

برچسب ها:

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس،پوشک بزرگسال پارادایس،پارادایس سایز متوسط، Paradise medium ،پوشک بزرگسال paradise،پوشک ارزان،پوشک فروشی،پوشک عمده تهران،حراج پوشک،خرید پوشک ارزان در تهران،از کجا پوشک ارزان بخریم، خرید پوشک از سایت راستین طب،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک چسبی پارادایس،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،بورس فروش پوشک بزرگسال در تهران،مرکز پخش پوشک پارادایس،تولید کننده پوشک بزرگسال چسبی،نمایندگی پخش پوشک چسبی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک پارادایس،پوشک چسبی بزرگسال ایرانی،شرکت پارادایس،کارخانه پارادایس،قیمت پوشک بزرگسال چسبی،معرفی پوشک بزرگسال چسبی،معرفی پوشک پارادایس،پوشک بزرگسال چسبی، ایزی لایف ارزان

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز مدیوم(متوسط) 12تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید