پوشک بزرگسال چسبی جان پد سایز مدیوم medium

موجود در انبار: ۲۸

پوشک بزرگسال چسبی جان پد canped

پوشک بزرگسال چسبی جان پد که به آن کن پد یا کان پد هم گفته می شود  ساخت کشور ترکیه می باشد،سایز مدیوم پوشک چسبی جان پد مناسب برای افرادی با دور کمر 85 الی 125 سانتی متر است که این سایز تقریبا پرفروش ترین سایز پوشک چسبی جان پد می باشد.

هربسته پوشک چسبی جان پد حاوی 30 عدد پوشک است که با توجه به گران ترشدن ایزی لایف و تعداد موجود در هر بسته ی آن که به 16عدد می رسد ،پوشک چسبی جان پد هم به لحاظ کیفیت وهم به لحاظ قیمت از ایزی لایف مقرون به صرفه تر می باشد.

معرفی جان پد چسبی

درساخت این محصول از سیستم بلاک بو استفاده شده یعنی به این صورت که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و اجازه ی انتشار آن را در فضای اطراف نمی دهد و همین امر به روحیه ی بیمار یا سالمند خیلی کمک کرده و باعث می شود شخص مصرف کننده احساس اعتماد به نفس و راحتی خیلی بیشتری داشته باشد.

قدرت جذب پوشک جان پد چسبی فوق العاده بالاست و مایعات را سریع به خود جذب می کند و اجازه نمی دهد رطوبت باعث ناراحتی یا آزارشخص مصرف کننده شود،با وجود لایه های کتان مایعات به صورت کاملا یکنواخت در سطح پوشک پخش می شود و این توزیع متعادل مایعات مانع از برجستگی ویا سنگینی پوشک می گردد و زیر لباس ایجاد برجستگی یا صدا نمی کند.

پوشک بزرگسال canped چسبی 

پوشک چسبی جان پد با دارا بودن لایه ی جاذب تراکم یافته سرعت جذب را چند برابر کرده و همچنین با لایه های محافظ هوا باعث عبور هوا از پوشک شده و این امر منجر به تنفس پوست و جلوگیری از عرق سوز یا ناراحتی های پوستی می شود.

دور ران ها از لایه های پیشگیری استفاده گردیده که این لایه ها از نشت مایعات جلوگیری می کند و زمینه ی اعتماد به نفس و راحتی بیشتر شخص مصرف کننده را فراهم می آورد و استرس ناشی از نشت را رد شخص کاهش می دهد.

دیگر ویژگی های پوشک جان پد 

یکی از ویژگی های دیگر این محصول چسب های کناری آن هستند که قابلیت این را دارند که به صورت مکرر چندبار پیوند داده شوند بدون آن که قدرت چسبندگی آن ها کم شده یا از بین برود.

همچنین این پوشک دارای نشانگر تعویض است که میتوان با آن به قدرت جذب و میزان رطوبت پوشک پی برد ، این شاخص زمان تعویض را به پرستار یا اطرافیان بیمار گزارش می دهد و مانع از پر و سرریز شده پوشک می گردد.

لایه ی جاذب آن رطوبت و بو را جذب می کند،پوشینه بزرگسال کن پد دارای چند لایه سلولزی طبیعی می با شد که درون آن پودر جاذب رطوبت می باشد .که این باعث می شود بوی بد نیز گرفته شود.

توزیع مایع متعادل،به خاطر لایه لایه بودن و مشبک بودن پوشک جان پد چسبی مایع به صورت یکنواخت در سراسر پوشک پخش می شود.

لایه ی جاذب تراکم یافته که باعث افزایش جذب میشود،یک لایه در این پوشینه وجود دارد که از تراکم بالایی  برخوردار می باشد که این باعث جذب بهتر و بیشتر رطوبت می شود و پوشک خشک می ماند.

لایه ی پیشگیری ازنشت مایعات،لایه بیرونی پوشک جان پد چسبی از یک کاور ضد رطوبت تشکیل شده که اجاره پس دادن آب را نمی دهد .

 

تنفس سطح جانبی پوست،این پوشینه طوری طراحی شده که هوا از اطراف آن به راحتی عبور می کند و بیمار دچار سوختگی یا عفونت نمی شود.

چسب های جانبی با قابلیت پیونددادن مکرر،دو طرف جانبی پوشینه جان پد دارای دو چسب نواری محکم می باشد که شما می توانید برای تنظیم و فیت نمودن پوشک از آن استفاده کنید و این قابلیت  را دارد که چند بار کنده دوباره بچسبانید.

نشانگر زمان تعویض که میزان رطوبت را نشان میدهد،یک نوار به صورت خط چین در جلوی پوشک تعبیه شده که پرستار یا خود بیمار این امکان را می دهد تا از زمان تعویض پوشک اطلاع پیدا کنند . بدین صورت که با پر شدن ظرفیت مایع داخل پوشک رنگ نوار تغییر کرده و پرستار متوجه می شود زمان تعویض رسیده است .

تعویض پوشک جان پد چسبی 

نحوه ی تعویض پوشک چسبی جان پد به صورت زیر است:

  پوشک را مثل عکس بازکنید.

 پوشک را میان پاها قراردهید.

  چسب های پوشک درقسمت پشت پوشک قرار دارند،چسب ها رامحکم کنید وبه قسمت جلو بچسبانید.

 

برچسب ها:

پوشک چسبی،پوشک چسبی بزرگسال،پوشک جان پد،پوشک بزرگسال،پوشک چسبی جان پد،پوشک canpedچسبی،canped medium،پوشک چسبی سایزمدیوم،پوشک جان پد متوسط،کارخانه ی جان پد،نمایندگی جان پد،پوشک چسبی بزرگسال ارزان،خریدپوشک بزرگسالcanped،قیمت پوشک جان پد،قیمت پوشک چسبی بزرگسال،خریدعمده ی پوشک جان پد،خریدتعدادبالاپوشک چسبی،خرید پوشک بزرگسال ارزان،نمایندگی canped،پوشک چسبی ارزان، پوشک بزرگسال، پوشک جان پد

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی جان پد سایز مدیوم medium سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید