پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف easy life لارج 14 تایی

قیمت قبلی کالا : ۸۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۲۴۵,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۵۵۵,۰۰۰تومان (70%)

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

 

پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف سایز لارج(بزرگ) مناسب برای افراد با سایز کمر 90 الی 130 سانتی متر می باشد، این پوشک در 3 سایز مختلف تولید و ارائه گردیده است (اسمال،مدیوم،لارج) که افراد با توجه به اندام خود می بایستی مناسب ترین گزینه ی آن را انتخاب و خریداری نمایند.

طراحی و تولید پوشک ایزی لایف در ایران انجام می شود و این محصول از تولیدات داخلی است،شرکت ایزی لایف از سال 88 فعالیت خود را آغاز کرد و با هدف تولید بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فعالیت خود ادامه داد.اکنون ایزی لایف یکی از پر فروش ترین پوشک های چسبی بزرگسال در بازارهای ایران است.

طراحی پوشک ایزی لایف مطابق با فرم و آناتومی اندام انسان است و کاملا فیت تن او قرار می گیرد و تکان خورده یا جا به جا نمی شود؛الیاف نرم و ابریشمی موجود در پوشک ایزی لایف لطافت آن را تامین نموده و سازگار با انواع پوست حتی حساس ترین آن هاست و هیچ گونه آلرژی پوستی به همراه نخواهد داشت.

پودر آنتی باکتریال به کار گرفته شده در پوشک چسبی ایزی لایف از رویش و رشد باکتری ها به طور جدی جلوگیری می کند و بوی نامطبوع را کنترل می نماید یعنی بوی نامطبوع را در خود حبس نموده و از انتشار و پراکندگی آن جلوگیری می کند.

کش های پهن و محکمی در قسمت دور ران ها و پشت کمر تعبیه گردیده اند تا پوشک هر چه بهتر متناسب با اندام سالمند یا بیمار فیت شود،این کش ها در عین پهن بودن بسیارراحت هستند و آزردگی یا ناراحتی پوستی برای عزیزان شما به همراه ندارند.

در هر طرف 2 نوارچسبی با قابلیت پیوند مکرر و قدرت چسبندگی فوق العاده بالا وجود دارد که میتوان چندین بار آن ها را جدا کرد و مجددا پیوند داد بدون آن که قدرت چسبندگی خود را از دست بدهند، این چسب ها همچنین زمینه ی تنظیم سایز پوشک و محکم بودن ان را فراهم می نماید.

در ساخت پوشک بزرگسال ایزی لایف از لایه های جاذب بسیار قوی استفاده شده که با وجود الیاف پنبه ای و ژل جاذب،قدرت جذب را تا چندین برابر افزایش می دهند و با جذب فوری رطوبت داخلی پوشک ،خشکی سطح آن را تامین نموده و از احساس آزردگی ناشی از رطوبت و نم در شخص مصرف کننده جلوگیری می کند.

هربسته پوشک چسبی ایزی لایف سایز لارج حاوی 14 عدد پوشینه می باشد و در هر کارتن 6 بسته موجود است.

همچنین این محصول دارای لایه ی توزیع مایعات به صورت متعادل و یکنواخت در سطح پوشک می باشد که از متورم و حجیم شدن پوشک و همین طور ایجاد برجستگی و صدا در زیر لباس جلوگیری می کند و این امکان را در اختیار سالمند قرار می دهد که در مکان های عمومی نیز بدون استرس و احساس شرم حضور پیدا کند.

روی بسته بندی پوشک ایزی لایف پرفراژهایی تعبیه شده تا مصرف کننده راحت تر بتواند بسته بندی را باز کرده و پوشک را از آن خارج نماید،این پوشک مناسب برای مصرف همه اعم از بانوان و آقایان است.

این نماد نشانگر سایز پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف و محدوده ی وزنی متناسب با آن می باشد.

در این تصویر کناره های کشسان که به تازگی به طراحی و تولید ایزی لایف اضافه شده است،نشان داده می شود.این کناره ها به تناسب بهتر پوشینه با بدن و حرکت راحت تر کمک می کند.

چسب های کناری قابل تنظیم و محکم که از چسبندگی بالایی برخوردارند و امکان تنظیم راحت پوشینه را متناسب با بدن فرد به دفعات متعدد فراهم می کند.

پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف با قدرت جذب بالا و مطلوب در کم ترین زمان ممکن رطوبت را به خود جذب می کند و خشکی سطح پوشک را فراهم می آورد.

این نماد نشانگر پرفراژ تعبیه شده روی بسته به منظور سهولت در باز کردن بسته بندی پوشک ایزی لایف می باشد.

در این تصویر بخش های مختلف پوشک ایزی لایف و ویژگی های هر یک توضیح داده شده است.

Soft

Absorbent core

Odor system

Acquisition distribution layer

Leg cuff

New re-adjustable and secure tape

New elastic

_در این قسمت بستن پوشینه به روش خوابیده را به شما آموزش می دهد:

1: در مرحله ی اول پوشینه را بدون باز کردن باله ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید.

2: شخص را به پهلو خوابانده و یک پای او را به صورت قائم قرار دهید.سپس پوشینه را بین دو پا طوری قرار دهید که چهار نوار چسب دار در پشت شخص قرار گیرد.

3: شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشینه را کاملا باز کنید.

4: پوشینه با باله های باز به این شکل خواهد بود.

5: قسمت پشت و جلوی پوشینه را مشابه لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید.

6: ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین (جهت تناسب بهتر با فرم بدن) بچسبانید.

  

_در این قسمت بستن پوشینه ی بزرگسال ایزی لایف را به روش ایستاده نشان می دهیم:

1: پوشینه را در یک سطح صاف باز نمایید.

2: باله های آن را به طور کامل به اطراف باز کنید.

3: پوشینه را بدون تماس دست با سطح داخلی تا زده به طوری که باله ها به سمت خارج باشد.

4: پوشینه را به همان حالت تا زده، از بین پای شخص از جلو به عقب عبور دهید به نحوی که چسب های بغل در سمت پشت شخص قرار گیرد.

5: قسمت پشت و جلوی پوشینه را مشابه به لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید.

6: ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین(جهت تناسب بهتر با فرم بدن)بچسبانید.

توضیح تصویری این محصول در لینک های زیر موجود است:

https://www.namasha.com/v/VIUMMnM4

https://tamasha.com/v/23Y88

https://www.aparat.com/v/QhzYl

برچسب ها:

ایزی لایف چیست،ایزی لایف ارزان،قیمت ایزی لایف،پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف،پوشک ایزی لایف،پوشک بزرگسال،پوشک چسبی بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک ایزی لایف،ایزی لایف،ایزیلایف،easy life،ایزی لایف بزرگ،خرید ایزی لایف بزرگسالان،قیمت ایزی لایف متوسط،نحوه بستن ایزی لایف،زمان تعویض ایزی لایف،عکس ایزی لایف،خرید ایزی لایف،خرید عمده پوشک ایزی لایف،خرید آنلاین پوشک،پوشک ایزی لایف بزرگ،پوشک ایزی لایف لارج،شرکت ایزی لایف،کارخانه ایزی لایف،نمایندگی پخش پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال در تهران

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی ایزی لایف easy life لارج 14 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید