پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز لارج 30تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰ریال

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰ریال (7%)

موجود در انبار: ۱۴

امروزه شاهد بروز بیماری هایی هستیم که ممکن است امکان تحرک را برای مدت طولانی و یا کوتاهی از شخص بیمار سلب نمایند، همچنین بروز آلزایمر و ضعف مثانه در سالمندان رو به افزایش است که این عوامل می توانند منجر به بروز بی اختیاری در شخص گردند.

معمولا تنها راه حل ممکن برای کنترل بی اختیاری و اختلالات ادراری استفاده از پوشک بزرگسال می باشد، شخص به کمک پوشک بزرگسال می تواند دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری طی کرده و سلامت کامل خود را مجددا به دست آورد.

پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy  محصول کشور ترکیه می باشد، سایز لارج این پوشک مناسب برای دور کمر 100 الی 150 سانتی متر می باشد و در بسته بندی های 7 تایی و 30تایی در دسترس قرار گرفته است، پوشک کانفی لارج 30 تایی به نسبت بسته های 7تایی آن بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و علت هم آن است که این پوشک به نسبت قیمت از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

پوشک بزرگسال کانفی از قدرت جذب مطلوبی برخوردار است و می تواند مایعات موجود در پوشک را در کم ترین زمان ممکن (حداکثر5 ثانیه) به خود جذب نمابد و از بروز سوختگی و عفونت در شخص مصرف کننده جلوگیری کند.

در امتدادلبه های بیرونی کش هایی تعبیه گردیده اند که از نشت و نفوذ مایعات به لبه های بیرونی جلوگیری می کند و در واقع حکم لایه های ضد نشت را دارند.این لایه ها امکان نشت را به حداقل ممکن می رساند و باعث می شود مصرف کننده بدون استرس ناشی از نشت در هر محیطی که بخواهد حضور پیداکند.

پوشک بزرگسال کانفی دارای نواره های کشسان است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و امکان تحرک و انجام فعالیت را بدون وجود محدودیت به مصرف کننده می دهد، همچنین در هر طرف پوشک کانفی دو چسب تعبیه شده که کمک می کند پس از تنظیم پذیری با سایز شخص بتوان آن ها را پیوند داد و از تکان خوردن پوشک جلوگیری کرد.

پوشک کانفی با به کارگیری الیاف سلولزی و طبیعی که کاملا مرغوب هستند و اجتناب از مصرف پسماندهای نفتی و الیاف شیمیایی سلامت مصرف کنندگان را گارنتی می نماید و به آن ها این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت استفاده از این پوشک احتمال بروز هیچگونه عوارض پوستی برای آن ها وجود نخواهد داشت.

پوشک بزرگسال کانفی در واقع به منظور کمک به بیماران وسالمندانی طراحی و تولید شده است که با کاهش توانایی جسمانی قدرت حرکت آن ها کاهش یافته و یا با کهولت سن دچار ضعف مثانه و بی اختیاری ادرار گردیده اند، در این شرایط شخص می تواند به کمک پوشک بزرگسال کانفی  confyبیماری را راحت تر پذیرفته و دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارد.

در هر طرف این پوشک بزرگسال چسبی دو چسب تعبیه شده که کمک می کند پس از تنظیم پوشک مطابق با سایز شخص بتوان چسب ها را محکم چسباند و از تکان خوردن پوشک جلوگیری نمود، این چسب ها قابلیت پیوند مکرر را دارا هستند یعنی می توان چندین مرتبه آن ها را جدا نموده و مجددا پیوند داد بدون آن که قدرت چسبندگی آن کم شده یا از بین برود.

 برچسب ها:

پوشک بزرگسال کانفی،پوشک کانفی،خرید پوشک بزرگسال،کیفیت پوشک کانفی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،پوشک بزرگسال کانفی confy،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال کانفی چسبی،پوشک کانفی confy،پوشک بزرگسال کانفی لارج،پوشک بزرگسال کانفی confy چسبی،پوشک کانفی چسبی،خرید پوشک کانفی،نمایندگی پوشک کانفی،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،مرکزپخش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک بزرگسال چسبی کانفی

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی کانفی confy سایز لارج 30تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید