پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز لارج (بزرگ) 10تایی

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

 

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس محصول کشور ایران است و در 2 سایز مختلف تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است، سایز لارج پوشک چسبی پارادایس مناسب برای افراد درشت اندام و سنگین وزن با سایز کمر 90 الی 140 سانتی متر می باشد.

هر بسته پوشک چسبی بزگسال پارادایس حاوی 10 عدد و در هر کارتن 6 بسته کوجود می باشد،کیفیت بالا و قیمت مناسب این پوشک توانسته آن را در رده ی پوشک های مقرون به صرفه ی موجود در بازار قرار دهد.

افرادی که به علت بیماری مدتی مجبورند در بستر بمانند و قادر به حرکت و رفت و آمد به سرویس بهداشتی نیستند یا سالمندانی که بی اختیاری یا اختلالات ادراری دارند می توانند با استفاده از پوشک بزرگسال این مشکلات را برای خود و اطرافیان حل نمایند.

کش های دور ران پا و پشت کمر در عین محکم بودن بسیار نرم و راحت هستند، این کش ها دارای منافذی برای عبور هوا هستند که به منظور تنفس پوست و خارج نمودن گرمای داخلی پوشک تعبیه گردیده اند تا مانع از ایجاد عرق سوز و دیگر التهابات پوستی شوند.این کش ها قابلیت تنظیم پذیری با فرد مصرف کننده را دارا هستند و خود را با سایز سالمند یا بیمار تطبیق می دهند و فیت تن او قرار می گیرند.

لایه های رویی و زیرین پوشک چسبی پارادایس متشکل از الیاف نرم و ابریشمی هستند که لطافت این پوشک چسبی را تامین می نمایند،همچنین وجود الیاف کتان در لایه ی رویی قدرت جذب آن را چندین برابر کرده و با جذب فوری رطوبت داخلی خشکی سطح پوشک را تامین می کند.

توده ی جاذب موجود در پوشک چسبی بزرگسال پارادایس که از ژل جاذب و الیاف پنبه ای تشکیل شده در کوتاه ترین زمان ممکن رطوبت را به خود جذب می کند و اجازه نمی دهد رطوبت و نم موجود در پوشک باعث سوختگی یا عفونت بیمار شود.

چسب هایی که در قسمت های کناری تعبیه شده اند با قدرت چسبندگی بالای خود پوشک را به دور کمر بیمار یا سالمند تنظیم می کنند و همچنین خاصیت پیوند مکرر را دارند یعنی می توان چندین بار آن ها را جدا کرد و مجددا چسباند بدون آن که چسبندگی آن کم شده و یا از بین برود.

لایه های مشبک به کارگرفته شده در پوشک بزرگسال پارادایس خاصیت توزیع مایعات داخلی به صورت متعادل را به آن هدیه می کند و از ایجاد برجستگی و صدا در زیر لباس جلوگیری می شود.

لایه های فوق العاده قوی ضدنشت مایعات را در خود حفظ می کنند و از نشت آن ها به لبه ها و لایه های بیرونی جلوگیری می کنند،این گاردهای ضد نشت همچنین قابلیت حبس بو و عدم انتشار آن در فضای اطراف را دارا هستند.

با خرید پوشک بزرگسال چسبی پارادایس آرامش خاطر و اعتماد به نفس را به عزیزانتان هدیه دهید.

این نماد درج شده بر روی بسته بندی پوشک بزرگسال پارادایس نشانگر قابلیت مصرف برای بانوان و آقایان را نشان می دهد.

-نحوه ی نصب پوشک بزرگسال چسبی پارادایس در تصاویر زیر شرح داده شده است:

1: پوشک کامل بزرگسالان را بدون باز کردن زبانه ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید.

2: شخص را به پهلو خوابانده و یک پای او را به صورت قائم قرار دهید سپس پوشک را بین دو پا طوری قرار دهید که چهار نوار چسب در پشت شخص قرار گیرد.

3: شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشک کامل بزرگسالان را کاملا باز کنید.

   4: چسب های پشت را در هر دو سمت ثابت کنید تا مناسب و راحت یاشند.

  5: ابتدا چسب های پایین و سپس چسب های بالا را به سمت پایین جهت تناسب بهتر با فرم بدن بچسبانید.

6: تنظیماتی حاصل نمایید که لبه های کوتاه در قسمت پشتی و ناحیه کشاله ران در پوست فرو نروند و باعث آزار نباشند.

 

 برچسب ها:

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس،پوشک ارزان،پوشک فروشی،پوشک عمده تهران،حراج پوشک،خرید پوشک ارزان در تهران،از کجا پوشک ارزان بخریم، پوشک چسبی بزرگسال ایرانی،شرکت پارادایس،کارخانه پارادایس،قیمت پوشک بزرگسال چسبی،معرفی پوشک بزرگسال چسبی،معرفی پوشک پارادایس،خریدپوشک از سایت راستین طب،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک چسبی پارادایس،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،بورس فروش پوشک بزرگسال در تهران،مرکز پخش پوشک پارادایس،تولید کننده پوشک بزرگسال چسبی،نمایندگی پخش پوشک چسبی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک پارادایس،paradise،پوشک پارادایس بزرگ،پوشک پارادایس چسبی سایز لارج،پوشک بزرگسال چسبی پارادایس،پوشک بزرگسال پارادایس،ایزی لابف ارزان

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز لارج (بزرگ) 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید