پوشک بزرگسال چسبی آرامیس aramis سایز مدیوم 14تایی

قیمت قبلی کالا : ۵۵۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۵۲۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۳۰,۰۰۰تومان (6%)

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) تماس حاصل شود .

 

پوشک بزرگسال چسبی آرامیس محصول ایران می باشد و اکنون فقط 1 سایز آن موجود می باشد،سایز مدیوم این پوشک مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 130 سانتی متر است.

پوشک بزرگسال ارامیس با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب از مقرون به صرفه ترین پوشک های بازار است که حتی در مقایسه با ایزی لایف می توان گفت کیفیت مطلوب تری  دارد،سالمندان یا بیمارانی که قادر به حرکت نیستند و امکان استفاده از سرویس بهداشتی را ندارند و ملزم به استفاده از پوشک هستند می توانند با استفاده از پوشک آرامیس زمینه ی راحتی و آرامش خاطر خود را فراهم کنند.

هر بسته پوشک آرامیس سایز مدیوم حاوی 14 عدد پوشینه است،و در هر کارتن 6 بسته موجود است.پوشک آرامیس مناسب برای مصرف بانوان و آقایان است و می تواند جایگزین خوبی برای ایزی لایف باشد.

لایه های زیرین و رویی متشکل از الیاف کتان بوده که لطافت سطح رویی پوشک را فراهم کرده و  با دارا بودن هسته های جاذب رطوبت داخلی موجود در پوشک را فورا جذب می کند و خشکی سطح رویی را نیز تامین می کند، و اجازه نمی دهد بیمار با احساس نم یا رطوبت دچار سوختگی و عفونت گردد.

الیاف مرغوب به کار گرفته شده در پوشک بزرگسال چسبی آرامیس با انواع پوست ها حتی حساس ترین آن ها سازگار می باشد و هیچ گونه التهاب یا بیماری پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت، پودر آنتی باکتریال موجود در پوشک آرامیس مانع از رشد و رویش باکتری می گردد و همچنین از ایجاد بوی نامطبوع و انتشار آن در فضای اطراف جلوگیری می کند.

چسب های جانبی تعبیه شده در پوشک آرامیس قابلیت تنظیم پذیری آن با سایز مصرف کننده را فراهم آورده و کاملا فیت تن او قرار می گیرد و از جابه جایی و تکان خوردن پوشک بزرگسال آرامیس جلوگیری می کند.

گاردهای قوی ضد نشت به کار رفته در پوشک آرامیس از نشت رطوبت و مایعات به لبه های بیرون جلوگیری می کند و با همین ویژگی استرس ناشی از نشت را در افراد بیمار و سالمند به صفر می رساند ،مصرف کننده می تواند در هر فضایی که بخواهد حتی مکان های عمومی بدون استرس ناشی از نشت حضور پیدا کند و سایر فعالیت های روزمره ی خود را حتی در حالت ایستاده انجام دهد.

لایه های محافظ با عبور هوا از خود سبب چرخش جریان هوا در پوشک آرامیس می شوند و تنفس سطح جانبی پوست را ممکن می سازند.

این نماد درج شده بر روی بسته بندی پوشک بزرگسال آرامیس نشانگر تعداد پوشینه های موجود در بسته بندی می باشد.

_در این قسمت نحوه  نصب پوشک بزرگسال آرامیس را به همراه تصویر به شما نشان می دهیم:

1: پوشک کامل بزرگسال را بدون باز کردن زبانه ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید.

2: شخص را به پهلو خوابانده و یک پای او را به صورت قائم قرار دهید سپس پوشک را بین دوپا طوری قرار دهید که چهار نوار چسب در پشت شخص قرار گیرد.

3: شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشک کامل بزرگسال را کاملا باز کنید.

4:چسب های پشت را در هر دو سمت ثابت کنید تا مناسب و راحت باشند.

5: ابتدا چسب های پایین و سپس چسب های بالا رابه سمت پایین جهت تناسب بهتر با فرم بدن بچسبانید.

6: تنظیماتی حاصل نمایید که لبه های کوتاه در قسمت پشتی ناحیه کشاله ران در پوست فرو نروند و باعث آزار نباشند.

 

برچسب ها:

پوشک بزرگسال چسبی آرامیس،پوشک بزرگسال چسبی،خرید پوشک آرامیس،قیمت پوشک آرامیس،قیمت پوشک بزرگسال آرامیس،خرید پوشک بزرگسال آرامیس،پوشک بزرگسال ارزان،کارخانه آرامیس،شرکت آرامیس،نمایندگی پخش آرامیس در تهران،مرکز پخش پوشک بزرگسال آرامیس،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال ارزان،ایزی لایف ارزان

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی آرامیس aramis سایز مدیوم 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید