پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز لارج 10تایی

قیمت قبلی کالا : ۵۰۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۴۲۰,۰۰۰ریال

مقدار تغییر قیمت: ۸۰,۰۰۰ریال (16%)

موجود در انبار: ۲۱

 در مواردی که فرد دچار بی اختیاری می گردد معمولا تنها راه حل ممکن استفاده از پوشک بزرگسال خواهد بود، مهم ترین عواملی که باعث بروز بی اختیاری در افراد می شود عبارتند از :انسداد مجاری ادراری در اغلب مردان که معمولا در سنین سالمندی اتفاق می افتد، استرس و صرع یا تشنج که هر کدام می توانند موجب بی اختیاری گردند ، سالمندانی که سکته مغزی کرده اند و همچنین بانوانی که با زایمان های متعدد دچار افتادگی رحم و مثانه شده اند.

ما به کسانی که به دنبال پوشک بزرگسال با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب هستند پوشک بزرگسال مبارک را پیشنهاد می کنیم ، پوشک مبارک ساخت کشور ایران است  و در سه سایز مختلف ارائه گردیده است. سایز لارج پوشک چسبی مبارک مناسب برای افراد درشت اندام و سنگین وزن با دور کمر 90 الی 150 سانتی متر می باشد و در هر بسته 10 عدد پوشینه بزرگسال موجود است.

چسب هایی در قسمت جانبی پوشک مبارک تعبیه شده است (در هر طرف 2 عدد) که به منظور نگهداری پوشک به طور کاملا فیت در طول استفاده طراحی شده است. به کمک این چسب ها می توان بعد از آنکه پوشک را کاملا فیت تن تنظیم کردیم ، قسمت های کناری را به هم پیوند داده و محکم بچسبانیم تا به هیچ عنوان جا به جا نشود.

در ساخت پوشک بزرگسال مبارک از سیستم کنترل بو نیز استفاده گردیده است که بوی نا مطبوع را در خود حفظ می کند و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند.

پودر و توده ی جاذب موجود در بافت پوشک چسبی مبارک رطوبت را فورا به خود جذب می کند و از ایجاد بوی نامطلوب جلوگیری کرده و به بیمار احساس خشکی و راحتی انتقال می دهد ، این ویژگی همچنین مانع از بروز سوزش ،خارش و یا آلرژی می شود.

همچنین این پوشک دارای شاخص رطوبت می باشد که به صورت یک نوار رنگی در قسمت جلویی تعبیه شده است و به مصرف کننده این امکان را می دهد که بتواند قدرت جذب پوشک بزرگسال مبارک را حدس بزند، با تکمیل شدن ظرفیت رطوبت داخلی پوشک این نوار کم کم رنگ خود را از دست می دهد و به مصرف کننده می فهماند که زمان تعویض فرا رسیده است.

پوشک بزرگسال مبارک در عین قدرت جذب مطلوب ، متورم یا حجیم نمی شود و زیر لباس ایجاد برجستگی یا صدا نمی کند و به بیمار یا سالمند این امکان را می دهد که بدون احساس شرم یا خجالت زدگی در مکان عمومی نیز حضور پیدا کند.

لایه توزیع مایع متعادل که در پوشک مبارک به کار گرفته شده است کمک می کند تا مایعات خارج شده از بدن انسان به صورت یکنواخت در همه ی سطوح پخش شود و از متورم شدن آن جلوگیری کند، لایه های ضد نشت همچنین به کمک کش موجود در قسمت دور ران مایعات و رطوبت را در محیط داخلی حفظ کرده و مانع از نشت آن به لبه های بیرونی می شود.

لایه های محافظ با عبور هوا از خود، امکان مبادله ی هوا در محیط داخلی پوشک را فراهم می آورند و تنفس سطح جانبی پوست را ممکن می سازند و از بروز التهابات پوستی پیشگیری می کنند.

 

در این قسمت بستن پوشینه به روش ایستاده stand up position و روش خوابیده lying down position را به شما آموزش می دهیم:

_به روش ایستاده:

1. پوشینه را در یک سطح صاف باز نمایید. 2.باله های آن را به طور کامل به اطراف باز کنید. 3.پوشینه را بدون تماس با دست با سطح داخلی تا زده به طوری که باله ها به سمت خارج باشد. 4.پوشینه را به همان حالت تازده از بین پای شخص از جلو به عقب عبور دهید به نحوی که چسبهای بغل در سمت پشت شخص قرار گیرد. 5.قسمت پشت و جلوی پوشینه را مشابه لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید. 6:ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین (حهت تناسب بهتر با فرم بدن) بچسبانید.

_به روش خوابیده:

1. پوشینه را بدون باز کزدن باله ها و بدون تماس دست با سطح داخلی به سمت داخل تا بزنید. 2. شخص را به پهلو خوابانده و یک پای او را به صورت قائم قرار دهید و سپس پوشینه را بین دو پا طوری قرار دهید که چهار نوار چسب دار در پشت شخص قرار بگیرد. 3. شخص را به پشت خوابانده و باله های پوشینه را کاملا باز کنید. 4.قسمت پشت و جلوی پوشینه را مشابه لباس زیر روی کشاله ران فرم دهید. 5.ابتدا چسب های پایین را بسته و سپس چسب های بالا را به صورت اریب به سمت پایین (جهت تناسب بهتر با فرم بدن) بچسبانید.

_توضیحات تصویری این محصول در لینک زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/NE483

https://www.namasha.com/v/YmDSgiOl

https://www.aparat.com/v/rXIj2

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک چسبی بزرگسال،پوشک بزرگسال مبارک،پوشک چسبی مبارک،پوشک مبارک،ارزان ترین پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال مبارک،کارخانه مبارک،شرکت مبارک،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال مبارک،ایزی لایف ارزان، پوشک بزرگسال ارزان قیمت،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،تولید کننده پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال،نمایندگی پوشک بزرگسال مبارک،پوشک بزرگسال ارزان،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید پوشک مبارک،نمایندگی پوشک بزرگسال مبارک

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی مبارک سایز لارج 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید