پوشک بزرگسال چسبی دافی dafi سایز مدیوم 10 تایی

قیمت قبلی کالا : ۶۰۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۵۵۰,۰۰۰ریال

مقدار تغییر قیمت: ۵۰,۰۰۰ریال (9%)

موجود در انبار: ۴۵

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 هماهنگ شود

پوشک بزرگسال چسبی دافی محصول کشور تایوان است و در ایران بسته بسته بندی می شود،هر بسته پوشک چسبی دافی حاوی 10 عدد پوشینه می باشد.

سایز مدیوم پوشک چسبی دافی مناسب برای افراد با دور کمر 76 الی 112 سانتی متر است. طراحی این پوشک چسبی به صورت فیت بوده و با وجود چسب های جانبی که قابل تنظیم هستند ، شما به راحتی می توانید پوشک را روی بدن بیمار یا سالمندتان فیت کنید به طوری که پوشک اصلا تکان نخورد.

جنس پوشک چسبی دافی dafi متشکل از الیاف مرغوب نخ پنبه و کتان می باشد که الیاف نخ پنبه با قدرت جذب بالا خشکی سطح پوشک را تامین می کنند و الیاف کتان لطافت و نرمی پوشک را فراهم می آورند.همه ی این ویژگی ها به کمک هم آرامش خاطر مصرف کننده را تامین می نمایند.

پوشک چسبی دافی مناسب برای مصرف همه از جمله بانوان و آقایان است. کسانی که با بروز بیماری و ضعف جسمانی قادر به حرکت و استفاده از سرویس بهداشتی نیستند و یا افرادی که به علت تصادف و آسیب های شدید جسمانی مدتی نمی توانند از بستر بیماری بلند شود و یا سالمندانی که دچار اختلال و یا بی اختیاری ادرار و مدفوع هستند،همه و همه می توانند به کمک پوشک بزرگسال چسبی دافی این مشکلات را پذیرفته و آن را حل نمایند.

پوشک بزرگسال دافی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در رده ی پوشگ های مقرون به صرفه ی بازار قرار دارد و ما آن را به کسانی که به دنبال پوشک با کیفیت و ارزان می گردند پیشنهاد می کنیم.

در قسمت دور ران ها نوارهای حامل کشی تعبیه گردیده که با وجود روزنه هایی بر سطح خود امکان مبادله ی هوا در پوشک را فراهم آورده و ضمن تنفس سطح جانبی پوست ،گرمای داخل پوشک را به سمت بیرون هدایت می کند و از گرم شدن بیش از حد میان پا جلوگیری می کند و مانع از سوختگی و التهابات پوستی در شخص مصرف کننده می گردد.

پودر آنتی باکتریال موجود در پشوک چسبی دافی مانع از رشد و رویش باکتری ها می شود و از بروز قارچ و ناراحتی های پوستی به شدت جلوگیری می کند.

شرکت دافی با به کارگیری الیاف مرغوب و طبیعی سلامت پوست مصرف کننده را گارانتی نموده و به او این اطمینان خاطر را می دهد که استفاده از پوشک بزرگسال چسبی دافی هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت. 

 یکی از ویژگی های فوق العاده ی پوشک چسبی دافی این است که در عین جذب بالا و سریع به هیچ عنوان متورم و حجیم نشده و زیر لباس ایجاد برجستگی و یا صدا نمی کند،همین امر باعث می شود تا مصرف کننده بدون احساس شرم و خجالت زدگی در مکان های عمومی حضور پیدا کند و فعالیت های خود را نیز انجام دهد.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک چسبی بزرگسال،پوشک چسبی بزرگسال دافی،پوشک دافی،dafi،پوشک بزرگسال ارزان،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی ارزان قیمت،خرید پوشک بزرگسال دافی،خرید پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال رزان،خرید عمده پوشک بزرگسالان،نمایندگی پخش پوشک دافی،تولید کننده پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال در تهران،پخش عمده پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی دافی dafi سایز مدیوم 10 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید