پوشک بزرگسال شورتی کرولی سایز لارج 10تایی

قیمت کالا : ۱,۹۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۴۱

پوشک بزرگسال شورتی کرولی (کارولی) caroli محصول کشور آلمان می باشد و در دو سایز مدیوم و لارج تولید و ارائه شده است.سایز لارج این پوشک مناسب برای دور کمر 95 الی 125 سانتی متر مناسب می باشد و در هر بسته 10 عدد پوشینه موجود است.

هر کارتن حاوی 4 بسته پوشینه می باشد؛ طراحی این پوشک به صورت شورتی است و همین فرم به بیمار احساس اعتماد به نفس زیادی منتقل می کند چرا که پوشک شورتی کرولی شباهت فوق العاده زیادی به لباس زیر معمولی شخص دارد.

فرم شورتی بودن، استفاده از پوشک شورتی کارولی را بسیار آسان کرده است،می توان آن را مانند لباس زیر معمولی به پا کرد و هنکام تعویض نیز از پرفراژهای کناری که به منظور سهولت در تعویض تعبیه شده است ،پوشک را پاره نمود و از بدن خارج کرد بدون آن که بدن شخص را کثیف یا نجس کند.

قدرت جذب پوشک کارولی بسیار بالا می باشد و علت آن وجود هسته های جاذب و پودر جاذب فوق العاده قوی در پوشک کرولی می باشد. بر روی بسته بندی پوشک شورتی کارولی نماد 7قطره درج شده است که در واقع نشانگر قدرت جذب این محصول است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول عدم ایجاد برجستگی زیر لباس در عین قدرت جذب فوق العاده می باشد، با این وجود که پوشک کرولی در کم ترین زمان ممکن رطوبت را به خود جذب می کند اما به هیچ عنوان حجیم یا متورم نمی شود.

پوشک کرولی مناسب برای مصرف بانوان و آقایان است، بیماران و سالمندانی که بی اختیاری ادرار و مدفوع دارند می توانند به کمک این پوشک به زندگی عادی خود ادامه دهند و با آرامش خاطر در هر محیط و فضایی که می خواهند حضور داشته باشند.

این محصول دارای نشانگر تعویض است که در واقع میزان رطوبت داخلی پوشک را به مصرف کننده گزارش می دهد و زمان تعویض را یادآوری می کند.

پودر آنتی باکتریال موجود در پوشک شورتی کرولی باعث شده تا این پوشک با انواع پوست ها حتی نازک ترین و حساس ترین آن ها سازگار باشد و ایجاد حساسیت و التهاب نکند.

این پوشک از لحاظ درماتولوژی مورد تست و آزمایش توسط متخصصان پوست قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،پوشک کرولی با استفاده از الیاف مرغوب و طبیعی سلامت پوست مصرف کنندگان را گارانتی نموده است و به آن ها این اطمینان خاطر را بخشیده که با استفاده از پوشک کرولی دچار هیچگونه ناراحتی و یا عوارض پوستی نخواهند شد.

دور کمر دارای کش پهن و محکی است که بسیار راحت می باشد، این کش به کمک کش های تعبیه شده در قسمت دور ران ها قابلیت تنظیم پذیری با سایز شخص مصرف کننده را دارا هستند که کمک می کند پوشک بهتر روی بدن او جای بگیرد و سپس کاملا فیت تن شود.

نوارهای حامل کشی در قسمت دور ران ها موجود هستند که دارای منافذ برای مبادله ی هوا می باشند، این منافذ با مبادله ی هوا باعث تنفس سطح جانبی پوست می شوند و همچنین گرمای داخلی پوشک را خارج می کنند تا بیمار دچار سوختگی و عفونت نگردد.

 

 این نماد درج شده بر روی بسته بندی پوشک شورتی کرولی نشان می دهد که این محصول از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است،یعنی مصرف کننده در صورت استفاده از پوشک کرولی دچار هیچگونه عوارض پوستی نخواهد شد.

_در قسمت زیر طریقه ی نصب و تعویض پوشک کرولی را برایتان شرح می دهیم:

در مرحله ی اول پوشک را مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم و آن را بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

هنگام تعویض ، پوشک کرولی را از محل پرفراژهای کناری پاره می کنیم و از بدن خارج می نماییم.

و در مرحله ی آخر پوشک تعویض شده را تا کرده و دور می اندازیم.

 

برچسب ها:

نمایندگی پوشک کارولی،پوشینه کارولی،پوشک کرولی،فروشگاه اینترنتی پوشک بزرگسال،تولیدکننده پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک کارولی،کارخانه کارولی،شرکت کرولی،پوشک شورتی ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال، خرید اینترنتی پوشک کارولی،پوشک بزرگسال،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی کرولی،پوشک شورتی کارولی،CAROLI،پوشک بزرگسال کرولی،نمایندگی پوشک کرولی،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشینه کرولی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی کرولی سایز لارج 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید