پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز لارج 14تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: ۴۵


(تعداد رای: 1)

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

پوشک های بزرگسال شورتی مولی کر محصول شرکت هارتمن و کشور آلمان می باشند ،که هر بسته حاوی 14 عدد پوشینه و در هر کارتن 4 بسته موجود است به عبارت دیگر در هر کارتن پوشک مولی کر هارتمن 56 عدد پوشک شورتی بزرگسال موجود است.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن سایز لارج مناسب برای افراد سنگین وزن و درشت اندام با دور کمر 100 الی 150 سانتی متر می باشد ،طراحی این پوشک به صورت فیت می باشد ،یعنی این پوشک به کمک کش های موجود در قسمت دور کمر و دور ران ها کاملا فیت تن شخص قرار می گیرند و امکان جابه جایی و یا تکان خوردن را به آن نمی دهد.

پوشک مولی کر هارتمن با دوقدرت جذب مختلف و 5 سایز گوناگون تولید شده و در دسترس قرار دارد، شرکت هارتمن با تنوع در تولید این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتواند با توجه به نیاز مصرفی شخصی و سایزکمر مناسب ترین گزینه را انتخاب وخریداری نماید.

شباهت فوق العاده بالای پوشک مولی کر هارتمن به شورت معمولی استفاده از آن را بسیار راحت نموده ،هنگام پوشیدن فقط کافیست آن را مثل شورت معمولی به تن شخص بیمار یا سالمند کنیم و هنگام تعویض می توان آن را از پرفراژهای کناری به آسانی پاره کرد.

پوشک شورتی مولی کر همچنین دارای نشانگر تعویض است که این نشانگر به صورت یک خط آبی رنگ در قسمت جلویی تعبیه شده که با تکمیل ظرفیت رطوبت، این نوار کم کم محو می شود و به مصرف کننده گزارش می دهد که زمان تعویض نزدیک است.

هسته ی جاذب رطوبت موجود در این پوشک سرعت جذب را بسیار بالا برده است و می تواند در حداقل زمان ممکن (5 ثانیه) رطوبت را به خود جذب کند و اجازه ندهد بیمار یا سالمند با احساس نم و یا رطوبت احساس آزردگی کنند.

سیستم کنترل بوی به کار رفته در پوشک شورتی مولی کر هارتمن ،بوی نامطبوع را در خود حبس میکند و از انتشار و پراکندگی آن در فضای اطراف جلوگیری می کند. نوارهای حامل کشی در قسمت دور ران ها تعبیه گردیده که با وجود منافذهوا امکان مبادله ی هوا را فراهم می آورند و تنفس سطح جانبی پوست را ممکن می سازند و از ایجاد عرق سوز و التهاب جلوگیری می کنند.

این محصول از لحاظ درماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است ،یعنی استفاده از پوشک مولی کر هارتمن هیچ گونه عوارض پوستی از جمله : بروزحساسیت ،سوزش و یا خارش را برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

الیاف موجود در پوشک مولی کر کاملا مرغوب و نرم بوده و مطابق با استانداردهای بهداشتی هستند و با انواع پوست (حتی پوست های حساس و نازک) سازگار هستند.

 

این نماد نشانگر قدرت جذب معمولی پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با علامت سه قطراه نمایش داده می شود.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از قسمت های مختلف و ویژگی های هر بخش توضیح داده می شود:

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

 

برچسب ها:

خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک شورتی ،خرید عمده پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،مرکزپخش پوشک بزرگسال در تهران،خرید اینترنتی پوشک شورتی مولی کر هارتمن ،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن، molicare mobile، پوشک بزرگسال شورتی هارتمن،مولی کر، مولی کر هارتمن،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،شورت بی اختیای بزرگسال

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز لارج 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید