پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز مدیوم 14 تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰۰,۰۰۰تومان (7%)

موجود در انبار: خیر

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود.

در بسیاری از موارد همواره شاهد این موضوع هستیم که افراد با بروز بیماری و کاهش توانایی جسمانی دیگر قادر به استفاده از سرویس بهداشتی نیستند و یا سالمندانی که با افزایش سن دچار اختلالات ادراری و یا بی اختیاری ادرار و مدفوع می شوند، این افراد با کمک پوشک بزرگسال به راحتی می توانند این مشکل را بپذیرند و با آن کنار بیایند و همچنین به راحتی در کنار عزیزان خود به زندگی عادی همواره ادامه دهند.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر محصول شرکت هارتمن و کشور آلمان است،این محصول با دو قدرت جذب معمولی و سوپر ارائه گردیده است ، مولی کر معمولی دارای  قدرت جذب بالا و مولی کر سوپر دارای قدرت جذب فوق العاده بالا می باشد.

پوشک شورتی مولی کر معمولی در 5 سایز: اکسترا اسمال (خیلی کوچک)، اسمال (کوچک) ، مدیوم (متوسط) ،لارج (بزرگ) و اکسترا لارج (خیلی بزرگ) در دسترس موجود است . همچنین پوشک شورتی مولی کر سوپر در 4 سایز اسمال ، مدیوم ، لارج و ایکس لارج موجود است که مصرف کننده می تواند بنا به نیاز شخصی خود قدرت جذب معمولی یا سوپر، و با توجه به سایزکمر و اندام خود مناسب ترین سایز را انتخاب و خریداری نماید.

بسته بندی های پوشک مولی کر هارتمن دارای 14 عدد پوشینه بزرگسال می باشد و در هر کارتن 4 بسته موجود است.سایز مدیوم این پوشک مناسب برای افراد با سایز کمر 80 الی 120 سانتی متر می باشد.

طراحی این پوشک بزرگسال شورتی کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان می باشد ، کش های تعبیه شده در قسمت دور ران و کمر پوشک شورتی بزرگسال مولی کر هارتمن در عین پهن ومحکم بودن بسیار راحت هستند و به هیچ عنوان ناراحتی پوستی برای شخص ایجاد نمی کنند، این کش ها خود را با سایز سالمند یا بیمار مطابقت داده و کاملا فیت تن او قرار می گیرند و به هیچ عنوان تکان نخورده و جابجا نمی شوند.

پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن تنها پوشک بزرگسال موجود در دنیاست که قابلیت تنظیم PH  پوست را داراست و می تواند آن را در حالت نرمال حفظ کند، همین ویژگی باعث شده تا سلامت پوست کاملا گارانتی گردیده و استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای شخص مصرف کننده به همراه نداشته باشد.

فرم شورتی بودن پوشک مولی کر هارتمن سبب شده تا این محصول شباهت زیادی به شورت معمولی داشته باشد،این ویژگی به سالمند یا بیمار اعتماد به نفس زیادی منتقل می کند و باعث می شود وی بتواند در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند و فعالیت های روزمره را حتی در حالت ایستاده به انجام برساند.

این پوشک با دارا بودن هسته ی جاذب 3 لایه قدرت جذب فوق العاده بالایی دارد و در کمترین زمان ممکن(حداکثر 5 ثانیه) می تواند رطوبت داخلی موجود در پوشک را به خود جذب کند و خشکی سطح پوشک را تامین کند.

لایه های محافظ با عبور هوا از خود و گردش هوا در پوشک بزرگسال شورتی مولی کر باعث تنفس سطح جانبی پوست می شوند و گرمای داخلی پوشک را خارج می کنند تا از سوختگی و عفونت بیمار یا سالمند جلوگیری شود.

پوشک شورتی مولی کر دارای نشانگر تعویض نیز می باشد، این نشانگر به صورت خط آبی رنگی در قسمت جلوی پوشک تعبیه گردیده که با محو شدن آن به مصرف کننده گززارش می دهد که زمان تعویض فرارسیده است.

این نماد نشانگر قدرت جذب معمولی پوشک مولی کر هارتمن می باشد که با علامت سه قطراه نمایش داده می شود.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته و سلامت آن به تایید رسیده است،یعنی استفاده از این پوشک هیچ گونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت.

در این تصویر برخی از قسمت های مختلف و ویژگی های هر بخش توضیح داده می شود:

طراحی پوشک مولی کر هارتمن کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است و فیت تن او قرار می گیرد و به هیچ عنوان تکان نخورده و یا جا به جا نمی شود.

الیاف موجود در این پوشک کاملا مرغوب و نرم هستند و با وجود منافذ امکان مبادله ی هوا و تنفس پوست را فراهم می آورند.

هسته ی جاذب موجود در پوشک شورتی مولی کر از سه لایه تشکیل شده و قدرت جذب را چندین برابر کرده است و این امکان را فراهم آورده تا رطوبت داخلی موجود در پوشک در کمترین زمان ممکن جذب شود و سطح پوشک همواره خشک باقی بماند.

پوشک شورتی مولی کر هارتمن دارای سیستم بلاک بو می باشد، که بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند و زمینه ی آرامش خاطر و آسایش مصرف کننده را فراهم می آورد.

_در قسمت زیر نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی مولی کر هارتمن را برایتان شرح می دهیم:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن می کنیم.

2: در مرحله ی بعد پوشک را کاملا بالا کشیده و روی بدن فیت می کنیم.

3: هنگام تعویض نیز می توان به راحتی از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرد و به آسانی از بدن خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر پوشک را که حالا کاملا باز شده را از بدن خارج کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال مولی کر هارتمن، molicare mobile، پوشک بزرگسال شورتی هارتمن،مولی کر، مولی کر هارتمن،پوشک بزرگسال ارزان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،شورت بی اختیای بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک شورتی ،خرید عمده پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک مولی کر هارتمن،مرکزپخش پوشک بزرگسال در تهران،خرید اینترنتی پوشک شورتی مولی کر هارتمن

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن سایز مدیوم 14 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید