پوشک بزرگسال شورتی نینو سایز لارج 9تایی

قیمت قبلی کالا : ۱,۱۵۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱,۰۵۰,۰۰۰تومان (92%)

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی نینو nino محصول کشور تایوان می باشد و فقط بسته بندی آن در ایران انجام می شود، این پوشک در دو سایز مدیوم و لارج در دسترس می باشد، مصرف کننده نیز می تواند با توجه به اندام و دور کمر خود بین این دو سایز مناسب ترین را انتخاب کرده و خربداری نماید.

طراحی پوشک شورتی نینو به صورت فیت می باشد ، این پوشک به کمک کش های تعبیه شده در قسمت دورکمر و دور ران ها که بسیار پهن و محکم ولی در عین حال راحت هستند، پوشک را کاملا فیت بدن قرار می دهد و از تکان خوردن یا جا به جا شدن در تن بیمار جلوگیری می کند.

بیماران به کمک پوشک شورتی نینو می توانند دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارند، پوشک نینو با به کارگیری الیاف سلولزی و طبیعی که کاملا مرغوب هستند سلامت پوست مصرف کنندگان خود را گارانتی نموده و به آن ها این اطمینان خاطر را می دهند که استفاده از پوشک شورتی نینو هیچ گونه عوارض پوستی برای آن ها به همراه نخواهد داشت.

فرم شورتی بودن پوشک نینو استفاده از آن را بسیار راحت کرده است و به بیمار یا سالمند احساس آرامش و اعتماد به نفس زیادی منتقل می کند، طراحی شورتی پوشک نینو باعث شده تا مصرف کننده بتواند از آن حتی در محیط های کاری و اداری استفاده نماید و فعالیت های روزمره ی خود را بدون وجود محدودیت به انجام برساند.

نصب و تعویض این محصول بسیار آسان بوده و حتی قابل استفاده برای کسانی است که به علت بیماری و کاهش توانایی جسمانی قادر به حرکت نیستند، این پوشک مانند لباس زیر معمولی به تن بیمار می رود و هنگام تعویض نیز از پرفراژهای کناری پاره می شود و بدون آن که بدن بیمار کثیف یا نجس شود از تن او خارج می گردد.

وجود پودر جاذب و لایه های جذب فوق العاده قوی قدرت جذب پوشک شورتی نینو را دو چندان کرده و باعث می شود مایعات خارج شده از بدن انسان و رطوبت داخلی موجود در پوشک را در کمترین زمان ممکن (حداکثر5 ثانیه) به خود جذب کند به این ترتیب سطح پوشک همواره خشک باقی می ماند و ازایجاد سوختگی و عفونت در بیمار جلوگیری می شود.

در قسمت جلوی پوشک شورتی نینو یک خط رنگی موجود است که نشانگر طرف جلوی این پوشک می باشد و هنگام نصب پوشک باید دقت کرد که در قسمت جلو قرار بگیرد.

پوشک بزرگسال شورتی نینو سایز لارج مناسب برای افراد سنگین وزن با دور کمر 100 الی 140 سانتی متر می باشد، در هر بسته 9 عدد پوشینه و در هر کارتن 8 بسته موجود است، ما به کسانی که به دنبال پوشک بزرگسال شورتی با کیفیت بالا هستند ،پوشک شورتی نینو را پیشنهاد می کنیم.

در امتداد لبه های بیرونی پوشک نینو لایه های ضد نشت تعبیه گردیده است که از نشت مایعات به لبه ها و لایه های بیرونی جلوگیری می کند ، این گاردها با قدرت جذب بالا استرس ناشی از نشت را در بیمار یا سالمند به حداقل ممکن می رساند و به شخص این امکان را می دهد تا در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند.

برچسب ها:

خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،خرید پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک شورتی نینو،شرکت نینو،کارخانه نینو،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال شورتی نینو،nino، پوشک بزرگسال nino،پوشک بزرگسال نینو شورتی،پوشک بزرگسالان نینو شورتی بزرگ،پوشک نینو،پوشک شورتی بزرگسالان ارزان،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،نینو لارج

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی نینو سایز لارج 9تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید