پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi سایز مدیوم 10تایی

قیمت کالا : ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۳۷

قبل از ثبت سفارش حتما با شماره ی 09107647696 (کردی) هماهنگ شود

پوشک بزرگسال شورتی دافی محصول کشور تایوان می باشد که بسته بندی آن در ایران انجام می پذیرد،این پوشک بزرگسال شورتی در 2سایز مدیوم و لارج تولید و ارائه گردیده است،که مصرف کننده بایستی با توجه به وزن و سایز خود مناسب ترین سایز را انتخاب و خریداری نماید.

پوشک بزرگسال شورتی دافی سایز مدیوم مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 110 سانتی متر می باشد و در هر بسته 10عدد پوشینه می باشد،هر کارتن حاوی 80 عدد پوشک بزرگسال شورتی دافی می باشد.

افرادی که به علت بیماری قادر به حرکت نیستند و امکان رفت و آمد به سرویس بهداشتی را ندارند و یا سالمندانی که دچار اختلالات ادراری و بی اختیاری هستند می توانند به کمک پوشک بزرگسال شورتی دافی این مشکلات را پذیرفته و به آسانی به زندگی عادی در کنار عزیزان خود ادامه دهند .

در قسمت کمربند این پوشک شورتی یک خط رنگی وجود دارد که نشانگر قسمت جلویی پوشک می باشد و به کمک آن می توان قسمت پشت و جلوی پوشک را تشخیص داد.

پودر آنتی باکتریال به کار رفته در پوشک شورتی دافی از رشد و رویش باکتری جلوگیری می کند و مانع از ایجاد قارچ و بیماری های پوستی می گردد، این پودر همچنین این قابلیت را داراست که بوی نامطبوع را در محیط داخلی پوشک حبس کند و اجازه ی پراکندگی و انتشار در فضای اطراف را ندهد.

پودر جاذب و هسته های جاذب موجود در پوشک بزرگسال شورتی دافی،در کمترین زمان ممکن رطوبت را به خود جذب می کنند و خشکی سطح پوشک را تامین می نمایند و اجازه نمی دهند بیمار یا سالمند با احساس نم و رطوبت دچار آزردگی و یا التهابات پوستی شود.

فرم شورتی بودن پوشک دافی باعث شده تا این پوشک شباهت فوق العاده زیادی به لباس زیر معمولی بیمار و سالمند داشته باشد، و همین موضوع اعتماد به نفس زیادی به بیمار منتقل می کند و به او کمک می کند دوران نقاهت خود را راحت تر پشت سر بگذارد.

استفاده از پوشک شورتی دافی بسیار راحت است چرا که مانند لباس زیر معمولی می توان آن را به تن بیمار یا سالمند کرد، در هنگام تعویض نیز می توان آن را به راحتی از تن خارج نمود. در صورت کثیف بودن پوشک می توان آن را از پرفراژهای کناری پاره کرد و بدون آن که بدن شخص کثیف یا نجس شود،پوشک را خارج نمود.

پوشک بزرگسال شورتی دافی مناسب برای مصرف عموم اعم از بانوان و آقایان، و سالمندان و بیماران است، کش های تعبیه شده در قسمت کمر و دور ران ها هر چند پهن هستند اما بسیار راحت و لطیف هستند و پوست شخص را آزار نمی دهند، این کش ها به منظور ایجاد قابلت تنظیم پذیری با سایز مصرف کننده طراحی شده اند.که باعث می گردند پوشک به طور کامل روی بدن شخص فیت شده و تکان نخورد.

  این نماد که بر روی بسته بندی پوشک شورتی دافی درج شده است نشانگر سایز و تعداد موجود در هر بسته پوشک می باشد.

شکل ظاهری و فرم کلی پوشک بزرگسال شورتی دافی در تصویر روبه رو نمایش داده می شود.

برخی از قسمت ها و ویژگی های مختلف پوشک شورتی دافی در تصویر رو به رو توضیح داده می شود:

1: خط رنگی روی کمربند نشان دهنده ی جلوی پوشک است.

2: لایه محافظ عمودی متناسب با فرم بدن است که از هرگونه نشت رطوبت به خارج جلوگیری می نماید.

3: پودر جاذب باعث خشک شدن پوشک و مانع خروج رطوبت و بوی بد از آن می گردد.

4: حاشیه کمر پوشک متناسب با اندازه بدن است.

5: مناسب و راحت مانند یک لباس زیر واقعی عمل می کند و به راحتی قابل تعویض است.

_در قسمت زیر روش نصب و تعویض پوشک شورتی دافی را برایتان شرح می دهیم:

_هنگام پوشیدن،مطمئن شوید که خط رنگی روی کمربند در جلو قرار گرفته است.

 _در هنگام تعویض فقط پوشک را به طرف پایین بکشید و یا دو پهلوی آن را پاره کنید.

_در صورت وجود مدفوع هنگام تعویض دو پهلوی آن را پاره کنید.

         

*تصاویر بالا دیگر محصولات دافی از جمله: پوشک کامل بزرگسال،پوشک بزرگسالان شورتی و زیرانداز بهداشتی را نمایش می دهد.

 

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک دافی،پوشک شورتی دافی،dafi ،پوشک شورتی دافی متوسط،دافی مدیوم،daffi medium،نمایندگی پوشک دافی،پوشک کانل بزرگسال دافی،قیمت پوشینه دافی،نماینگدی پخش پوشک دافی،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال دافی،پوشک شورتی بزرگسال دیجی کالا،خرید پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،مرکز پخش پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید آنلاین پوشک بزرگسال شورتی،بهترین مارک پوشک بزرگسال

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi سایز مدیوم 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید