پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج (بزرگ) کارتن ده بسته ای ارسال رایگان

قیمت کالا : ۱۹,۵۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۴۰

پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج

باخریدهرکارتن پوشک شورتی بزرگسال جان پد سایز large(بزرگ) که حاوی ده بسته ویا به عبارتی شامل 80عددپوشک می باشد از تخفیف آن برخوردار شوید ،اگر شما این بسته ی ویژه را از ما خریداری کنید هزینه ی ارسال آن را ما پرداخت می کنیم و شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای محصول خود را درب منزل دریافت میکنید.

پوشک canped

پوشک شورتی canped سایز لارج مناسب برای افرادی با وزن 80 الی 120 میباشد یعنی افرادی با دورکمر 100 الی 140سانتی متر می باشد.

قدرت جذب بی نظیر و کیفیت بالای پوشک جان پد به بیمار کمک می کند تا دوران نقاهت خود را راحت تر پشت سر بگذارد و همچنین شباهت فوق العاده ی این محصول به شورت معمولی به سالمندان آرامش خاطرو اعتماد به نفس بیشتری می دهد و موجب میشود سالمند فعالیت های روزمره ی خود را به راحتی انجام دهد.

پوشک جان پد canped

پوشک جان پد با وجود کش بسیار محکم موجود در قسمت دور کمر و دور ران ها که باعث میشود پوشک فیت باقی بماند واز جابجایی یا تکان خوردن آن در بدن بیمارویاسالمند جلوگیری کند،بسیار راحت است و کش های آن بدن را اذیت نمی کند.

قدرت جذب بالای پوشک شورتی جان پد از نشت مایعات جلوگیری میکند وهمین باعث میشود بیمار یا سالمند بدون استرس ناشی از نشت در مکان های عمومی نیز حضور پیدا کنند.

پوشک شورتی جان پد دارای یک لایه ی شفاف است که با ازبین رفتن لایه ی شفاف این محصول مصرف کننده متوجه میشود که زمان تعویض فرا رسیده است، در واقع زمان تعویض را گزارش می دهد.

نمایندگی فروش پوشک شورتی جان پد

 پوشک بزرگسال جان پد canped را از فروشگاه پخش هفت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی جان پد لارج (بزرگ) کارتن ده بسته ای ارسال رایگان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید