پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi سایز لارج کارتن 8بسته ای ارسال رایگان

قیمت قبلی کالا : ۹,۲۰۰,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۸,۰۰۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱,۲۰۰,۰۰۰تومان (14%)

موجود در انبار: ۴۵

پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال پوشک شورتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند،پوشک شورتی دافی است، این پوشک ساخت کشور تایوان بوده و در ایران بسته بندی می شود.

پوشک شورتی دافی در دوسایز در بازار موجود است ،سایز مدیوم آن مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 110 سانتی متر و سایز لارج آن مناسب برای افراد با سایز کمر 100 الی 140 سانتی متر می باشد .مصرف کننده باید با توجه به سایز کمر و اندام خود گزینه ی مناسب را انتخاب و تهیه کند.

کش های پهن و محکم موجود در دور ران ها و دور کمر قابلیت تنظیم پذیری پوشک شورتی دافی با سایز بیمار یا سالمند را فراهم آورده و موجب می شود پوشک فیت تن شخص قرار گیرد و جا به جا نشود.

با خرید هر کارتن پوشک بزرگسال شورتی دافی از سایت راستین طب هزینه ی ارسال آن را ما پرداخت می کنیم و شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای محصول را درب منزلتان تحویل می گیرید.

جهت سفارش و خرید پوشک بزرگسال از سایت راستین طب rastinteb.com با شماره ی 09107647696 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:

پوشک کامل بزرگسال دافی،قیمت پوشینه دافی،مرکز پخش پوشک بزرگسالان،خرید پوشک بزرگسال دافی،خرید پوشک بزرگسال شورتی،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک کامل بزرگسال دافی،پوشک بزرگسال خرید،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،قیمت پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال،پوشک دافی،dafi،پخش عمده پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسالان دافی،پوشک بزرگسال دافی،پوشک بزرگسال شورتی دافی متوسط10تایی،پوشک شورتی دافی متوسط،پوشک دافی مدیوم،dafi medium،نمایندگی پوشک دافی

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی دافی dafi سایز لارج کارتن 8بسته ای ارسال رایگان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید