پوشک شورتی بزرگسال قابل شستشوی هلپر سایز ایکس لارج helper xlarge

قیمت کالا : ۶۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۸

پوشک شورتی بزرگسال قابل شستشوی هلپر helper محصول کشور ایران می باشد ، این پوشک در 4 سایز اسمال، مدیوم، لارج و ایکس لارج طراحی و تولید گردیده است.

سایز ایکس لارج پوشک قابل شستشوی هلپر مناسب برای دور کمر 95 الی 130 سانتی متر و دور ران 55 الی 65 سانتی متر می باشد. کش های تعبیه شده در قسمت دور کمر و دور ران ها کمک می کند تا این پوشک بزرگسال به خوبی روی بدن شخص جای گرفته و جا به جا نشود؛ همچنین نوارهای حامل کشی که در قسمت دور ران ها موجود هستند از نشت و نفوذ مایعات به لبه ها و لایه های بیرونی جلوگیری می کند و خطر نشت را تا حد ممکن کاهش می دهد.

جنس داخلی پوشک قابل شستشوی هلپر پارچه ای و جنس لایه ی خارجی آن مشمایی می باشد ، این پوشک مناسب برای افرادی است که با بروز بیماری و یا کهولت سن دچار اختلالات و بی اختیاری ادرار گردیده اند.

طراحی سبک این پوشک کمک می کند تا فرد در طول روز و در حین انجام فعالیت های روزانه نیز بتواند از این پوشک استفاده نماید ، در قسمت میانی پوشک قابل شستشوی هلپر helper می توان همزمان از پوشک ساده نواری نیز استفاده نمود تا ظرفیت جذب این پوشک دو چندان گردیده و مقدار بیشتری مایعات و رطوبت را به خود جذب نماید.

پس از شستشوی پوشک هلپر helper می توان مجددا از آن استفاده نمود، جنس این پوشک کاملا لطیف می باشد و زیر لباس مصرف کننده ایجاد برجستگی نمی کند.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک قابل شستشو،پوشک بزرگسال قابل شستشو،پوشک شورتی قابل شستشو،قیمت شورت بی اختیاری بزرگسال قابل شستشو،خرید پوشک شورتی قابل شستشو،ایزی لایف قابل شستشو،شورت سالمندان قابل شستشو،پوشک هلپر،خرید شورتهای بی اختیاری،قیمت شورت بی اختیاری ادرار،شورتهای بی اختیاری قابل شستشو،خرید پوشک قابل شستشو،وسایل بی اختیاری،خرید اینترنتی پوشک قابل شستشو،خرید پوشک پارچه ای قابل شستشو،قیمت پوشک پارچه ای، پوشک قابل شستشوی هلپر،پوشک قابل شستشوی آرامیس،پوشک پارچه ای ازکجا بخرم، شورت قابل شستشو helper،شورت بی اختیاری هلپر، شورت بی اختیاری آرامیس

 

 

آیا در رابطه با پوشک شورتی بزرگسال قابل شستشوی هلپر سایز ایکس لارج helper xlarge سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید