پوشک بزرگسال شورتی تنا سایز مدیوم 10تایی

قیمت کالا : ۴,۰۰۰,۰۰۰تومان

موجود در انبار: ۱۱


(تعداد رای: 1)

امروزه درصد بروز بیماری و بی اختیاری در افراد در سنین پایین تر افزایش یافته است ،معمولا تنها راه حل موجود برای بی اختیاری و یا بیماری هایی که ممکن است برای مدت زمان کوتاه و یا طولانی امکان حرکت را از شخص سلب کنند، استفاده از پوشک بزرگسال است. به کمک پوشک بزرگسال این افراد می توانند بیماری را پذیرفته و دوران نقاهت خود را با آرامش و آسایش بیشتری پشت سر بگذارند.

پوشک بزرگسال شورتی تنا محصول کشور لهستان می باشد و در دو سایز مختلف مدیوم و لارج تهیه و عرضه گردیده است، سایز مدیوم این پوشک مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 110 سانتی متر می باشد و هر بسته حاوی 10 عدد پوشینه بزرگسال شورتی می باشد.(در هر کارتن 4 بسته موجود است)

فرم شورتی این پوشک استفاده از آن را برای مصرف کننده بسیار راحت نموده است، طراحی شورتی که شباهت آن را به لباس زیر معمولی بیمار دو چندان کرده است باعث شده تا شخص بیمار در آن احساس اعتماد به نفس زیادی داشته باشد ، همچنین نصب و تعویض این پوشک بسیار آسان است. هنگام نصب آن را مانند لباس زیر معمولی به تن بیمار می کنیم و هنگام تعویض از پرفراژهای کناری پوشک را پاره کرده و بدون آن که بدن بیمار نجس یا کثیف شود پوشک را از تن او خارج می کنیم.

وجود لایه های جاذب و هسته های پلیمری در بافت پوشک بزرگسال تنا قدرت جذب آن را تا چندین برابر افزایش داده است و موجب می شود رطوبت موجود در فضای داخلی پوشک در کمترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه) جذب شود و اجازه ندهد بیمار یا سالمند با احساس نم و رطوبت دچار آزردگی شوند. قدرت جذب این پوشک بر روی بسته بندی با نماد 5.5 قطره نشان داده شده است.

طراحی پوشک شورتی تنا متناسب با فرم و آناتومی بدن انسان می باشد،در قسمت کمر این پوشینه کش بسیار پهن و محکمی موجود است که کمک می کند پوشک روی بدن مصرف کننده بهتر جای بگیرد و کاملا فیت تن شخص شود . این پوشک مناسب برای مصرف بانوان و آقایانی که دچار بی اختیاری متوسط تا شدید هستند، می باشد.

الیاف به کار رفته در پوشک شورتی تنا تماما طبیعی و مرغوب می باشد و از لحاظ درماتولوژی مورد تست و آزمایش قرار گرفته و سلامت امراض پوستی آن تایید شده است، یعنی استفاده از پوشک شورتی تنا هیچگونه عوارض پوستی برای مصرف کننده به همراه نخواهد داشت و سلامت پوست شخص همواره در امنیت کامل خوهد بود.

در ساخت پوشک بزرگسال تنا همچنین از پودر آنتی باکتریال استفاده گردیده که مانع از رشد و رویش باکتری ها می شود و امکان بروز بیماری های عفونی و قارچ های پوستی را در شخص مصرف کننده به صفر می رساند.

لایه های محافظی که در پوشک تنا موجود هستند هوا را از خود عبور داده و باعث گردش هوا در محیط داخلی پوشک می شوند ، این امر علاوه بر تنفس پوست به خارج شدن گرمای داخلی پوشک کمک کرده و از گرم شدن بیش از حد میان پا جلوگیری می شود و امکان بروز سوزش و خارش و یا عفونت را به حداقل ممکن می رساند.

پوشک شورتی تنا کاملا مطابق با فرم و متناسب با آناتومی بدن انسان می باشد که باعث می شود این پوشک به خوبی روی بدن بیمار یا سالمند جای بگیرد و از تکان خوردن یا جابه جایی آن جلوگیری گردد.

این محصول همچنین از لحاظ درماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و سلامت امراض پوستی آن به تایید رسیده است، یعنی سلامت پوست مصرف کننده همواره در امنیت خواهد بود و احتمال بروز هیچ گونه عوارض پوستی برای شخص وجود نخواهد داشت.

feel dry: پوشک بزرگسال تنا با قدرت جذب فوق العاده بالا مایعات و رطوبت موجود در پوشک را به سرعت جذب می نماید و خشکی سطح پوشک را همواره فراهم می کند.

breathable: چرخش هوا در پوشک تنا باعث تنفس سطح جانبی پوست می شود و به پوست شادابی و طراوت هدیه می دهد و مانع از سوختگی یا عفونت بیمار می گردد.

anti leakage barrier: لایه های قوی ضد نشت از نشت و نفوذ مایعات داخلی به لبه های بیرونی جلوگیری می کند و استرس ناشی از نشت را در بیمار و سالمند کاهش داده و به او این امکان را می دهد که در مکان عمومی نیز حضور پیدا کند.

comfortable fit: پوشک بزرگسال تنا با طراحی فیت ، تناسب خیلی خوبی با فرم بدن مصرف کننده دارد که میتواند روی بدن او به خوبی فیت شده و دقیقا مانند لباس زیر معمولی استفاده شود .

odour neutralizer: سیستم کنترل بوی موجود در این پوشک بوی نامطبوع را در خود حفظ کرده و آن را خنثی می نماید و مانع از انتشار و پراکندگی بو می گردد.

_ در این قسمت نحوه ی نصب و تعویض پوشک شورتی تنا را نمایش می دهیم:

هنگام نصب پوشک تنا تنها کافیست آن را مانند لباس زیر معمولی به تن بیمار کنیم و پوشک را بالا کشیده و روی بدن شخص فیت نماییم.

به منظور سهولت در تعویض در قسمت های کناری پوشک بزرگسال تنا پرفراژهایی تعبیه گردیده که می توان آن ها را به آسانی پاره کرده و پوشک را از بدن خارج نمود.

_توضیح تصویری این محصول در لینک زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/yPO1j

https://www.aparat.com/v/uyf2Q

https://www.namasha.com/v/naIr3C2P

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک شورتی،پوشک شورتی تنا،پوشک تنا،پوشک بزرگسال تنا،پوشک کامل بزرگسال تنا،قیمت پوشک تنا،پوشک چسبی تنا،خرید پوشک بزرگسال،قیمت پوشینه تنا،پوشک tena،پوشینه شورتی تنا،قیمت پوشک شورتی تنا،نمایندگی پوشک تنا،خرید پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،خرید پوشک شورتی بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک بزرگسال،کارخانه تنا،شرکت تنا،تولید کننده پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،قیمت پوشک بزرگسال

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی تنا سایز مدیوم 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید