پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز لارج کارتن 6 بسته ای

قیمت قبلی کالا : ۳,۱۸۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۲,۷۶۰,۰۰۰ریال

مقدار تغییر قیمت: ۴۲۰,۰۰۰ریال (14%)

موجود در انبار: ۱۰۰

 

پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال پوشک بزرگسال با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند،پوشک چسبی پارادایس می باشد.این پوشک محصول کشور ایران است و در 2 سایز مدیوم و لارج تولید و عرضه گردیده است.

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس سایز لارج مناسب برای افراد با دور کمر 90 الی 140 سانتی متر می باشد و در هر بسته 10 عددپوشک موجود است.

پوشک بزرگسال چسبی پارادایس به لحاظ کیفیت قابل مقایسه با پوشک های خارجی مثل دافی،جولی و ایونی می باشد.قدرت جذب بالا با دارا بودن توده های جاذب فوق قوی،گاردهای ضد نشت قوی،چسب های جانبی با قابلیت پیوند مکرر و چسبندگی بالا،الیاف نرم و مرغوب به کار رفته در پوشک پارادایس و سیستم کنترل بوی این پوشک از جمله ویژگی های پوشک چسبی پارادایس است که میتوان به آن اشاره کرد.

با خرید 3 کارتن پوشک چسبی پارادایس (که در هر کارتن 60 پوشک موجود است) هزینه ی ارسال آن را ما پرداخت می کنیم و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

سفارش و هماهنگی از طریق تماس با 09107647696 (کردی)

 

برچسب ها:

قیمت پوشک بزرگسال،خریداینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال چسبی،پوشک بزرگسال پارادایس،پوشک بزرگسال چسبی پارادایس،خرید عمده پوشک پارادایس،مرکز پخش پوشک بزرگسال چسبی،فروش عمده پوشک بزرگسال در تهران،فروش عمده پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،ایزی لایف ارزان،مرکز پخش پوشک بزرگسالان،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید پوشک بزرگسال،فروش عمده پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال ارزان

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال چسبی پارادایس paradise سایز لارج کارتن 6 بسته ای سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید